3 września 2018

Networking

Kim jesteśmy?

Grzegorz Turniak – legenda polskiego networkingu. Jeden z 10 topowych głosów polskiego LinkedIn. Propagator Networkingu w Polsce – założyciel BNI w naszym kraju. Mimo przekroczenia 60 roku życia jest jednym z topowych głosów Linkedin, ponieważ wykorzystuje swoje unikalne metody do działania na tym portalu.

Grzegorz jest odpowiedzialny za wprowadzenie programu networkingu oraz social sellingu w kilkudziesięciu polskich firmach.

Jako firma Akademia Grzegorza Turniaka jesteśmy mentorami, partnerami i wsparciem zarówno dla organizatorów jak i Gości wydarzenia. Dzięki działaniom networkerów Akademii, Goście wydarzenia zostają dłużej, pozytywnie wypowiadają się o wydarzeniu, polecają go znajomym oraz chętniej przychodzą na kolejne wydarzenia organizatorów. Statystyki pokazują, że ponad 70% ich uczestników nie czuje się komfortowo podczas konferencji, nie mają śmiałości w „przełamywaniu lodów” podczas takich wydarzeń. Uczestnicy koncentrują się głównie na warstwie merytorycznej konferencji, tracąc unikalną okazję poznania ludzi w branży stworzoną przez organizatorów eventu.

Więcej informacji o programie rozwojowym: Kliknij tutaj! 

Chcesz dowiedzieć się więcej: Napisz do mnie!