3 September 2018

Sesje Pozytywnych Relacji

Konferencje i seminaria są nie tylko źródłem wiedzy jawnej prezentowanej przez prelegentów. Są również okazją do wymiany wiedzy ukrytej i doświadczeń uczestników. Statystyki pokazują, że ponad 70% ich uczestników nie czuje się komfortowo podczas konferencji, nie mają śmiałości w “przełamywaniu lodów” podczas takich wydarzeń. Uczestnicy koncentrują się głównie na warstwie merytorycznej konferencji, tracąc unikalną okazję poznania ludzi w branży stworzoną przez organizatorów eventu.

Nasza usługa polega na poprowadzeniu przed rozpoczęciem konferencji (podczas porannej rejestracji ) sesji networkingowej. Dzięki niej uczestnicy konferencji uzyskają niespotykaną na rynku wartość dodaną. Unikalne, zapadające w pamięć doświadczenia staną się istotnym elementem budowania reputacji i wyróżniania się organizatora na konkurencyjnym rynku.

Networkerzy Akademii są profesjonalistami i ekspertami w swojej dziedzinie. Zawsze zjawiają się na wydarzeniu kwadrans przed oficjalną rejestracją Gości. Od pierwszych chwil witają Gości i łączą ich w mniejsze grupki osób, aby wymieniały się swoim doświadczeniem, umiejętnościami. Taktownie pomagają nawiązać rozmowy, przedstawiają sobie uczestników od momentu rejestracji do rozpoczęcia konferencji.

Jesteśmy mentorami, partnerami i wsparciem zarówno dla organizatorów jak i Gości wydarzenia. Dzięki działaniom networkerów Akademii Rekomendacji Goście wydarzenia zostają dłużej, pozytywnie wypowiadają się o wydarzeniu, polecają go znajomym oraz chętniej przychodzą na kolejne wydarzenia organizatorów.