Menu Zamknij

Wiązary dachowe Wrocław z firmy Wiązar Polska

Wiązary dachowe Wrocław z firmy Wiązar Polska
Opis

Wiązar Polska to doświadczony producent wysokiej jakości wiązarów dachowych. Swoje produkty dedykuje do budowy domów jednorodzinnych i innych budynków mieszkalnych, budynków przemysłowych, gospodarczych i dla rolnictwa oraz dla przemysłu. Prefabrykowane konstrukcje dachowe są solidne, bezpieczne i pozwalają na szybki montaż.

Wiązary dachowe Wrocław fot.1

Wszystkie elementy są wytwarzane w powtarzalny sposób, są ekologiczne, mogą mieć sporą rozpiętość, bez potrzebny montowania dodatkowej podpory. Wiązary są wykonywane z wysokiej jakości tarcicy konstrukcyjnej. Drewno jest suszone komorowo, dzięki czemu zostają zabite wszelkiego typu grzyby i insekty.

Wiązary dachowe Wrocław fot.2

Dzięki temu, że zachowuje wilgotność na poziomie 15-18% – jest to produkt niepalny. Etapy powstawania wiązarów, to projekt, cięcie, prasowanie, transport i montaż u klienta. Montaż odbywa się przy pomocy dźwigu i zazwyczaj trwa nie dłużej niż 3 dni. Poza wiązarami dachowymi, Wiązar Polska posiada także w ofercie możliwość wykonania drewnianych, stylowych ścian szczytowych.

Wiązar Polska

Telefon
578211132
Siedziba
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
NIP
1230537879
Regon
011059223