Weterynarz-okulista w przychodni OptoVet Wrocław

OptoVet to klinika, w której lekarze weterynarii obejmą kompleksową opieką zwierzęta domowe i nie tylko. Badanie i leczenie zwierząt wymaga kompleksowej wiedzy i mocnych umiejętności, a także empatii, ciepła i zrozumienia. W klinice wykonywane są badania diagnostyczne, laboratoryjne, a także działania profilaktyczne mające na celu wsparcie zwierząt w utrzymaniu zdrowia i zapobieganiu chorobom.

weterynarz okulista

Weterynarz - okulista w przychodni OptoVet Wrocław

Weterynarze specjalizują się w szeroko pojętej okulistyce dla zwierząt, w tym kierunku wykonuje takie badania jak USG gałki ocznej, badanie neurookulistyczne, badanie okulistyczne z użyciem lampy szczelinowej, badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego, a także badanie dna oka.

Dodatkowymi usługami, którymi zajmuje się lekarz weterynarz, są dermatologia i endokrynologia, rozród, USG, stomatologia, chirurgia, a także działania profilaktyczne. Usługi dodatkowe to czipowanie, wystawianie paszportów, zabiegi pielęgnacyjne, sprzedaż karmy, witamin i wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych oraz innych artykułów zoologicznych.

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

WWW