Sklep internetowy z poduszkami – Pościel To

Pościel To firma zajmująca się sprzedażą wyrobów sypialnianych typu kołdry, poduszki, prześcieradła czy komplety pościeli oferuje wysokiej jakości, oznaczone certyfikatem bezpieczeństwa OekoTex poduszki 40x40, zwane popularnie jaśkiem. Stawiamy na polskie wyroby, współpracując z firmami specjalizującymi się tworzeniem produktów, mających na uwadze komfort snu i użytkowania. Nasze poduszki 40x40 sprawdzą się zarówno w przypadku dorosłych jak i dzieci, gdyż posiadamy w swej ofercie wyroby antyalergiczne z syntetycznym wypełnieniem, idealne dla astmatyków oraz uczulonych na pierze, kurz czy roztocza. Poduszka 40x40 obleczona efektowną poszewką będzie doskonałym uzupełnieniem sypialnianej aranżacji. Proponujemy poduszki puchowe, półpuchowe (puch gęsi oraz kaczy), bambusowe, antyroztoczowe, bawełniane czy antystresowe, takich marek, jak: Poldaun, Ludwika oraz Piórex. Nasze produkty cechuje doskonała jakość i piękne wykonanie oraz bezpieczeństwo dzięki naturalnym materiałom pozbawionym szkodliwych substancji. Lekkie, sprężyste i łatwe w czyszczeniu poduszki 40x40 Pościel To nie tylko poprawią komfort wypoczynku, ale także pięknie prezentować się będą jako element pościeli.

poduszka 40x40

WWW