Sklep internetowy z poduszkami – Pościel To

Opis

Pościel To firma zajmująca się sprzedażą wyrobów sypialnianych typu kołdry, poduszki, prześcieradła czy komplety pościeli oferuje wysokiej jakości, oznaczone certyfikatem bezpieczeństwa OekoTex poduszki 40×40, zwane popularnie jaśkiem. Stawiamy na polskie wyroby, współpracując z firmami specjalizującymi się tworzeniem produktów, mających na uwadze komfort snu i użytkowania. Nasze poduszki 40×40 sprawdzą się zarówno w przypadku dorosłych jak i dzieci, gdyż posiadamy w swej ofercie wyroby antyalergiczne z syntetycznym wypełnieniem, idealne dla astmatyków oraz uczulonych na pierze, kurz czy roztocza. Poduszka 40×40 obleczona efektowną poszewką będzie doskonałym uzupełnieniem sypialnianej aranżacji. Proponujemy poduszki puchowe, półpuchowe (puch gęsi oraz kaczy), bambusowe, antyroztoczowe, bawełniane czy antystresowe, takich marek, jak: Poldaun, Ludwika oraz Piórex. Nasze produkty cechuje doskonała jakość i piękne wykonanie oraz bezpieczeństwo dzięki naturalnym materiałom pozbawionym szkodliwych substancji. Lekkie, sprężyste i łatwe w czyszczeniu poduszki 40×40 Pościel To nie tylko poprawią komfort wypoczynku, ale także pięknie prezentować się będą jako element pościeli.

poduszka 40x40

Siedziba