Menu Zamknij

Sklep internetowy Kwietnik.pl

deski tarasowe kompozytowe

Aranżacja tarasu i ogrodu to nie tylko przyjemności, ale i wyzwania. Sklep internetowy Kwietnik proponuje wiele dobrej jakości produktów i rozwiązań, które uprzyjemnią i ułatwią aranżację terenów zewnętrznych. Dostępne produkty są dedykowane dla takich obszarów jak balkon,  taras i ogród. W Kwietniku można kupić rośliny doniczkowe, meble ogrodowe, meble na taras oraz elementy wykończeniowe. 

Deski tarasowe mogą być wykonane z wysokiej jakości kompozytu, bywają również nazywane deskami kompozytowymi. Są one wytrzymałe i niezwykle odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak temperatura, opady, czy zmienne temperatury.

Niezwykłą popularnością cieszy się deska tarasowa wykonana z wysokiej jakości drewna. Świetnym przykładem jest modrzew syberyjski, który jest bardzo trwałym materiałem, tworzącym atmosferę elegancki i przytulności. Są ognioodporne, a także odporne na wilgoć, pasożyty, ścieranie i zużycie. Mają piękną strukturę i można je malować na różne kolory. Odpowiednio impregnowane mogą służyć przez wiele lat i wyglądać pięknie.

Sklep z roślinami i wyposażeniem ogrodów Kwietnik

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982214585
Regon
362786046
Siedziba
ul. Gazowa 40/56 50-513 Wrocław
  • Sklep internetowy Kwietnik.pl