Sklep Higieniczny.pl – Kompleksowe wyposażenie higieniczne

Opis

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą urządzeń i artykułów higienicznych użytku publicznego. Wysoka jakość wykonania jest gwarancją satysfakcji i zadowolenia. Produkty spełniają wysokie normy i zapewniają wysoki komfort użytkowania gościom toalet. Sklep Higieniczny.pl posiada konkurencyjne ceny oraz zapewnia profesjonalną obsługę. Nieustanne poszerzanie asortymentu ma na celu sprostanie oczekiwaniom potencjalnych konsumentów. Z firmą możliwe jest profesjonalne wyposażenie łazienek użytku publicznego. Takich jak uczelnie, szkoły, urzędy państwowe, lotniska, hotele, teatry, kina i wiele innych. W ofercie dostępne są produkty kilku renomowanych producentów. Między innymi Faneco, Impeco, Tork i GOJO.

Dozowniki do mydła

Dozowniki do mydła zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów pochodzących od wiodących producentów. Wysoka estetyka wykonania oraz funkcjonalność użytkowania to podstawowe zalety urządzeń. Wyposażenie toalet publicznych w bardzo dobrej jakości produkty higieniczne jest niezbędne dla utrzymania prawidłowej higieny. Bezdotykowe dozowniki do mydła są niezwykle komfortowe i bezpieczne w użyciu. Dzięki wbudowanej baterii litowo-jonowej zapewniają około 1000 cykli dozowania oraz ograniczenie kosztów eksploatacji. Dla przykładu dozownik do mydła firmy Faneco jest urządzeniem przenośnym, co pozwala na stosowanie go w różnych miejscach.

Mydła w płynie, piance i sprayu

Do każdego dozownika zarówno manualnego jak i automatycznego, sklep posiada różnego rodzaju mydła. Wszystkie są bardzo dobrej jakości, nie powodują podrażnień oraz uczuleń. Mydło w płynie ma właściwości pielęgnacyjne i nie wysusza skóry dłoni, co jest bardzo istotne. Przyjemny i świeży zapach nie drażni. Równie popularne jest mydło w piance w różnych wersjach zapachowych. Dozowanie jest bardzo komfortowe. Środki czystości dostępne są w różnych wielkościach w celu sprostania szerokim wymaganiom potencjalnych konsumentów. Przystępne ceny oraz wysoka jakość produktów sklepu Higieniczny.pl są gwarancją satysfakcji.

Siedziba
ul. Ostrowskiego 30