Menu Zamknij

Senator Wrocław – produkcja mebli na wymiar

Senator Wrocław – produkcja mebli na wymiar
Kategoria
Opis

Wymagający klienci poszukują efektownego i komfortowego wyposażenia wnętrz. Firma Senator to zespół bogatym doświadczeniem w branży meblarskiej, który oferuje klientom produkty najwyższej jakości, wykonywane z uwzględnieniem potrzeb użytkowników.

 

meble na wymiar WrocławMeble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

Realizowane są różnego rodzaju szafy na wymiar, dostosowane pod względem wymiarów oraz stylu do urządzanych pomieszczeń. Klienci mogą zamówić oryginalne meble na wymiar do pokoju, biura, przedpokoju, a także sypialni. Modne projekty meblowe firmy Senator realizowane są z wysokogatunkowych materiałów. Klienci mogą wybierać spośród różnych rodzajów frontów, w macie oraz w połysku - szeroka gama kolorystyczna i ogromny wybór wzorów pozwala na kreowanie niepowtarzalnych mebli.

meble na wymiar Wrocław

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.2

Dużym zainteresowaniem cieszą się meble przeznaczone do przechowywania rzeczy domowego użytku, np. pojemne szafy wnękowe. W nowoczesnym przedpokoju lub funkcjonalnej garderobie doskonale sprawdzają się także pomysłowo wykonane szafy przesuwne z lustrami, które umożliwiają uporządkowanie wszystkich ubrań.

Meble Senator

Telefon
713739171
Siedziba
ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław
NIP
8981027148
Regon
930210370