Menu Zamknij

Rolety ze sklepu Winrol Wrocław

Rolety ze sklepu Winrol Wrocław
Kategoria
Opis

Jesteśmy firmą, która zajmuje się dostarczaniem rolet, żaluzji, plis czy też zasłon najwyższej jakości. Zapewniamy nie tylko oferowanie produktów najwyższej jakości, ale także pełne wsparcie naszych specjalistów. W miarę możliwości staramy się zagwarantować bardzo krótki czas realizacji powierzonych nam zleceń.

rolety Wrocław

Rolety z firmy Winrol Wrocław fot.1

Na wszystkie produkty, które dostarczamy, udzielamy 2-letniej gwarancji, a w razie konieczności świadczymy także usługi serwisowe dla wszystkich dostarczanych przez nas produktów. W pełnym zakresie dostarczanych przez nas produktów są między innymi: żaluzje drewniane, aluminiowe, rolety dachowe, klasyczne czy też plisy okienne.

rolety Wrocław

Rolety z firmy Winrol Wrocław fot.1

W trakcie wieloletniej działalności naszej firmy mieliśmy okazję zrealizować bardzo wiele zleceń. Dzięki temu możemy pochwalić się wysoką jakością realizowanych przez nas produktów. Dodatkową rzeczą, która cechuje naszą działalność, jest to, że zaufało nam naprawdę bardzo wiele osób i dlatego też jesteśmy w stanie pochwalić się naprawdę wieloma referencjami. Zapraszamy serdecznie.

WinRol Rolety i Żaluzje

Telefon
506276482
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
NIP
8982119415
Regon
022023461