Menu Zamknij

Multiagencja Optima – ubezpieczenie mieszkania Wrocław

Multiagencja Optima – ubezpieczenie mieszkania Wrocław
Kategoria
Opis

ubezpieczenie mieszkania

OPTIMA to działająca na wrocławskim rynku ubezpieczeń od niemal 10 lat multiagencja ubezpieczeniowa, zajmująca się sprzedażą ubezpieczeń i doradztwem ubezpieczeniowym. Agencja oferuje swoim klientom szeroką gamę ubezpieczeń: firmowych, majątkowych, komunikacyjnych czy ubezpieczeń na życie.

OPTIMA zajmuje się również sprzedażą prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych i prowadzeniem indywidualnych programów emerytalnych. W zakresie oferty agencji znajdują się także ubezpieczenia dla obcokrajowców przebywających na terenie Polski.

Multiagencja OPTIMA współpracuje z najbardziej renomowanymi towarzystwami ubezpieczeń w Polsce, co gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość realizowanych usług. Agencja zapewnia każdemu klientowi fachowe doradztwo przy porównywaniu i wyborze idealnego dla jego potrzeb ubezpieczenia; oferuje pomoc w negocjacjach zniżek oraz obsługę pakietu ubezpieczeniowego w trakcie trwania umowy.

OPTIMA zaprasza do skorzystania ze swojej oferty zarówno klientów indywidualnych, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Telefon
575115015
Siedziba
ul. Krupnicza 13/204a 50-075 Wrocław
NIP
9661512730
Regon
020539083