Menu Zamknij

Meble Vintage w ofercie salonu bowArte Home

bowArte to salon meblowy z siedzibą we Wrocławiu, mieszczący się w loftowych pomieszczeniach starej fabryki. Nazwa marki nawiązuje do słowa "arte" czyli sztuka, a produkty są tworzone we współpracy z projektantami i architektami wnętrz. Firma odwołuje się do tradycji wzornictwa, wznawiając kultowe projekty polskich i czeskich mebli z lat 50.,60. i 70., a także inspirując się duńskim designem.

meble vintage Wrocław

Meble vintage - bowArte Home Wrocław fot.1

bowArte prowadzi sklep internetowy z bogatą ofertą mebli dostosowanych do wnętrz o rozmaitym charakterze. Coś dla siebie znajda tutaj wielbiciele surowego minimalizmu, eleganckiego luksusu, klasyki art deco, a także powracających projektów z okresu PRL-u.

meble vintage Wrocław

Meble vintage - bowArte Home Wrocław fot.2

Wygląd większości mebli można modyfikować, zgodnie z indywidualnymi upodobaniami, wybierając np. kolor i rodzaj tapicerki. Oprócz szerokiego asortymentu foteli, kanap, łóżek, biurek, stołów i krzeseł, firma oferuje wnętrzarskie dodatki, które podkreślą lub odmienią charakter każdego pomieszczenia.

meble vintage Wrocław

Meble vintage - bowArte Home Wrocław fot.3

Wszystkie meble są produkowane w Polsce, a ich ponadczasowy design i solidna konstrukcja sprawiają, że są wygodną ozdobą mieszkań, biur, restauracji, czy hoteli.

Salon Mebli bowArte Home

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
5531630558
Regon
383084129
Siedziba
ul. Powstańców Śląskich 7A 53-332 Wrocław
  • Meble Vintage w ofercie salonu bowArte Home
  • Meble Vintage w ofercie salonu bowArte Home
  • Meble Vintage w ofercie salonu bowArte Home