Menu Zamknij

Meble Nordic Line – oferta salonu bowArte Wrocław

Meble Nordic Line – oferta salonu bowArte Wrocław
Kategoria
Opis

Wyposażenie wnętrz definiuje preferencje aranżacyjne właścicieli. Studio Mebli bowArte proponuje produkty wyróżniające się wysoką jakością i atrakcyjnym designem. Oferta przygotowana została z myślą o wymagających użytkownikach, którzy nie uznają kompromisów.

Nordic Line Wrocław

Sofa Nordic Line z oferty salonu bowArte Wrocław fot.1

W sklepie meblowym bowArte dostępne jest wyposażenie do salonu, sypialni, przedpokoju, a także do biura. Wszystkie projekty zrealizowane są z dbałością o najmniejsze szczegóły. Uwagę przyciągają nowoczesne meble tapicerowane - narożniki, sofy i kanapy.

Nordic Line Wrocław

Sofa Nordic Line z oferty salonu bowArte Wrocław fot.2

Warto zwrócić uwagę na komfortowe i efektowne meble z funkcją spania, które przydają się w każdym domu. Na tle innych projektów meblowych wyróżnia się także wyposażenie przeznaczone do przechowywania - rozmaite komody, regały oraz półki.

Nordic Line Wrocław

Sofa Nordic Line z oferty salonu bowArte Wrocław fot.3

Studio Mebli bowArte przekazuje do dyspozycji swoich klientów produkty unikalne i niezwykle precyzyjnie wykonane. Oryginalne produkty meblowe nawiązują m.in do stylu glamour oraz vintage. Przy wykorzystaniu takich mebli można zaprojektować niebanalne wnętrza.

Studio Mebli bowArte

Telefon
505036535
Siedziba
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
NIP
5531630558
Regon
383084129