Menu Zamknij

Liquid Technologies – środek do czyszczenia klimatyzacji

Liquid Technologies to młoda, lecz szybko i stale rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją chemii. Jej pracownicy oraz założyciele tworzą zespół profesjonalnych i niezawodnych fachowców z branży energetyki, chemii, systemów klimatyzacji, jak również aparatury chemicznej i procesowej. Bogate doświadczenie oraz wysokiej jakości zaplecze laboratoryjne pozwalają na pozyskiwanie doskonałych produktów z pomocą nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Środek do czyszczenia klimatyzacji

Środek do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Działalność firmy polega na zaprojektowaniu kompletnego procesu produkcji, technologii i parametrów technicznych oraz na sprzedaży końcowego efektu, czyli gotowego towaru. W szerokiej gamie oferty znajdują się, między innymi: płyny, środki i preparaty do czyszczenia zewnętrznych i wewnętrznych klimatyzacji, jak i wentylacji.

Środek do czyszczenia klimatyzacji

Środek do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Ambitny zespół pracowników dokłada wszelkich starań, aby obsługiwani klienci czuli się dobrze i wyjątkowo. Działalność jest prowadzona na terenie miasta Wrocław. Ponadto istnieje możliwość otrzymania profesjonalnych porad dotyczących chemii i systemów sanitarnych.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982237296
Regon
368412743
Siedziba
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
  • Liquid Technologies – środek do czyszczenia klimatyzacji
  • Liquid Technologies – środek do czyszczenia klimatyzacji