Menu Zamknij

Firma sprzątająca ABC-Service Wrocław

Firma sprzątająca ABC-Service Wrocław
Kategoria
Opis

firma sprzątająca wrocławABC-Service to profesjonalna firma sprzątająca zatrudniająca pracowników z odpowiednim doświadczeniem i umiejętnościami. Działamy na terenie miasta Wrocławia oraz w jego okolicach. Możemy się pochwalić bardzo szerokim zakresem usług. Jedną z nich jest bieżące utrzymywanie czystości, które może obejmować sprzątanie powierzchni biurowych i socjalnych, budynków mieszkalnych oraz klatek schodowych.

W razie konieczności oferujmy czyszczenie powierzchni po przeprowadzanych remontach. Ponadto zajmujemy się sprzątaniem alejek, parkingów i innych posesji. W okresie zimowym gwarantujemy dowóz soli oraz efektywne i szybkie odśnieżanie. W ramach naszych usług zajmujemy się sprzątaniem specjalistycznym.

Mogą to być takie usługi jak odkurzanie powierzchni przemysłowych, czyszczenia posadzek lub elewacji oraz pranie wykładzin i dywanów. ABC-Service zatrudnia specjalistów od pielęgnacji ogrodów i parków. Nasza szeroka oferta jest skierowana do przedsiębiorców, spółdzielni, urzędów oraz firm użyteczności publicznej.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Telefon
713544354
Siedziba
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
NIP
8980025555
Regon
930522767