Menu Zamknij

Energotel Elektryk Warszawa

elektryk Warszawa

Energotel to firma z Warszawy z ponad 20 letnim doświadczeniem w branżach energo-eletrycznej oraz telekomunikacyjnej. Oferowane przez nas usług są świadczone przez najwyższej klasy specjalistów zaznajomionych z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie swojej działalności. Zajmujemy się wykonywanie bezpiecznych i funkcjonalnych instalacji elektrycznych, jak również ich serwisowaniem.

Ponadto oferujemy takie usługi jak: instalacja i przegląd systemów odgromowych, obsługa i konserwacja urządzeń elektroenergetycznych oraz kompleksowe doradztwo techniczne. Energotel to firma oferujące pomoc w montażu nowoczesnych sieci telekomunikacyjnych.

Nasi fachowcy są wyposażenie w nowoczesne urządzenia spełniające wszystkie normy prawne i zapewniające najwyższą jakość wykonywanych usług. Wykorzystywany przez nich wysokiej klasy sprzęt gwarantuje skuteczność ochrony systemów odgromowych oraz pomiarów dokonywanych na elementach instalacji elektrycznych. Obsługujemy budynki użyteczności publicznej, prywatne przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8821939001
Regon
020642326
Siedziba
Al. Prymasa Tysiąclecia 62 01-424 Warszawa
  • Energotel Elektryk Warszawa